Australijskie targi AIMEX 2019 już za nami. Wracamy bogatsi o wiedzę i nowe kontakty biznesowe

05.09.2019
Asia-Pacific’s International Mining Exhibition (AIMEX), czyli Międzynarodowa Wystawa Górnicza Azji i Pacyfiku, która miała miejsce w Sydney w Australii, dobiegła już końca. W ciągu trzech dni – od 27 do 29 sierpnia – przedstawiciele INTERkrąż mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami wydobywczymi i wizjami na temat rozwoju przyszłości branży górniczej. A co najważniejsze, mogli spotkać się z przedstawicielami licznych przedsiębiorstw, nastawionych na współpracę.

AIMEX 2019

Wystawę odwiedziło ponad 6000 osób. Prezentacji produktów i technologii dokonało 500 firm. INTERkrąż jako producent krążników najwyższej jakości także przedstawił ofertę części do przenośników taśmowych oraz kotew i wsporników.

Miejsce wystawy AIMEX nie jest przypadkowe. Australia jest jednym z czołowych eksporterów złóż kopalnych z szeroko rozwiniętym przemysłem wydobywczym. Trudno więc szukać lepszego miejsca do promocji wiedzy, technologii i produktów związanych z branżą górniczą.

Interkrąż na targach AIMEX 2019

Zadowolenia z uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu nie kryje wiceprezes INTERkrąż – Augustyn Żyła, który czuwał nad przebiegiem i organizacją udziału firmy w australijskiej konferencji. – Mieliśmy możliwość przedstawienia swoich produktów wśród branżowych potentatów i zapoznania się z najnowszymi technologiami oraz trendami w branży. Nawiązaliśmy również cenne kontakty biznesowe, które na pewno pozwolą nam rozwijać się jeszcze prężniej na arenie międzynarodowej – zapewnia.

Australia to jednak nie koniec! INTERkrąż szykuje się na kolejne targi, które odbędą się już w 10-13 września na Śląsku. Tym razem będą to Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach.