INTERkrąż na międzynarodowych targach SIM 2018 we Francji

08.02.2019
W październiku 2018 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na międzynarodowych targach SIM 2018, które odbywały się w Clermont-Ferrand – mieście znajdującym się w środkowej części Francji. Warto bowiem wspomnieć, że wydarzenie co roku odbywa się w innym miejscu

W październiku 2018 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na międzynarodowych targach SIM 2018, które odbywały się w Clermont-Ferrand – mieście znajdującym się w środkowej części Francji. Warto bowiem wspomnieć, że wydarzenie co roku odbywa się w innym miejscu. Kongres związany był głównie z przemysłem mineralnym oraz recyklingiem i trwał przez trzy dni. Znajdowały się na nim aż 322 ekspozycje na 10 000 m2. Targi odwiedziło ponad 10 000 osób.

France-SIM2018-500px.jpg [13.02 KB]

Do targów we Francji przygotowaliśmy się przez długi czas i możemy śmiało przyznać, że osiągnęliśmy swój zamierzony cel. Na wydarzeniu pojawiło się wiele osób związanych z branżą, a także przedstawiciele największych firm przemysłowych. Przyjazna atmosfera sprzyjała nawiązywaniu rozmów zarówno pomiędzy wystawcami, jak i odwiedzającymi targi.

Naszym głównym założeniem było zaprezentowanie oferowanych przez naszą firmę krążników i wsporników do przenośników taśmowych oraz kotew, które spełniają najwyższe międzynarodowe normy i standardy (ISO, PN, DIN). Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle wydobywczym, dlatego targi SIM 2018 były idealną okazją do zaprezentowania się z jak najlepszej strony wśród przedstawicieli tego sektora. Trzy dni spędzone we Francji były zwieńczeniem wielu tygodni przygotowań. Pozwoliły nam jednak wyjść z naszą ofertę do szerokiej grupy odbiorców.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.