INTERkrąż na targach Ugol Rossi & Minning

08.06.2018
W dniach 5-8 czerwca 2018 roku Nowokuźnieck stał się niekwestionowaną stolicą światowego górnictwa. To właśnie wtedy w centrum Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego odbyły się targi Ugol Rossi & Minning, będące okazją spotkania się branży i zaprezentowania innowacji wspierających rozwój sektora. W wydarzeniu brali udział także przedstawiciele marki INTERkrąż, którzy zaprezentowali wysokiej jakości produkty dedykowane przemysłowi wydobywczemu.

Ugol Rossi & Minning to coroczne wydarzenie zrzeszające czołówkę przedstawicieli marek działających w sektorze górniczym. Targi są okazją do spotkania i wymiany najnowszych technologii oraz rozwiązań wspierających przemysł górniczy. Tegoroczne spotkanie cieszy tym bardziej, że swoją wiedzą dotyczącą projektowania narzędzi dedykowanych tej wymagającej dziedzinie gospodarki mogli podzielić się przedstawiciele marki INTERkrąż, którzy na daleką Syberię pojechali z misją zaprezentowania autorskich rozwiązań.

Każdy, kto choć raz miał do czynienia z przemysłem górniczym, z pewnością nie ma wątpliwości, jak niezwykle wymagająca i surowa jest to dziedzina. Choćby z tych powodów przygotowanie dedykowanych jej narzędzi wymaga bezkompromisowości oraz najwyższej jakości zapewniających efektywną pracę i bezpieczeństwo. Tam, gdzie w grę wchodzi możliwość utraty zdrowia, a nawet życia, nie ma miejsca na półśrodki. Doskonale wiemy o tym w INTERkrąż, dlatego każdego dnia staramy się tworzyć odpowiedzialne rozwiązania, dzięki którym możliwa staje się efektywna praca.

Nasze zaangażowanie zostało docenione przez uczestników wydarzenia. Stoisko cieszyło się powodzeniem biorących udział w wystawie, odbyliśmy wiele ciekawych rozmów między innymi z inżynierami na co dzień pracującymi w rosyjskich kopalniach. Dziękujemy serdecznie organizatorom za możliwość udziału w tak ważnym spotkaniu. Nie mniejsze wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich zainteresowanych, którzy odwiedzili nasz box i z którymi mieliśmy okazję zamienić choć kilka słów. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty przerodzą się w wymierne działania biznesowe. Do zobaczenia za rok.