INTERkrąż odwiedzi międzynarodowe targi Bauma 2019 w Monachium

06.02.2019
W dniach od 8 do 14 kwietnia 2019 roku w bawarskiej stolicy odbędą się prestiżowe międzynarodowe targi maszyn i urządzeń budowlanych i górniczych. W Monachium zjawi się ponad 3400 wystawców z różnych stron świata prezentując rozwiązania związane z branżą budowlaną, górniczą, przetwórstwa i przemysłową.

W dniach od 8 do 14 kwietnia 2019 roku w bawarskiej stolicy odbędą się prestiżowe międzynarodowe targi maszyn i urządzeń budowlanych i górniczych. W Monachium zjawi się ponad 3400 wystawców z różnych stron świata prezentując rozwiązania związane z branżą budowlaną, górniczą, przetwórstwa i przemysłową. Trzecie pod względem ludności niemieckie miasto stanie się wtedy miejscem spotkań branży oraz dyskusji na temat techniki. Na targach Bauma 2019 nie zabraknie również naszej firmy i już teraz intensywnie przygotowujemy się do jak najlepszej prezentacji naszej oferty.

Decydując się na udział w Baumie 2019 zdajemy sobie sprawę z wysoko ustawionej poprzeczki przez obecnych na wydarzeniu wystawców. Nasze produkty spełniają najwyższe światowe standardy techniczne w zakresie bezpieczeństwa oraz niezawodności. Obecność na kwietniowych targach w bawarskiej stolicy pozwoli nam zaprezentować ofertę na rynku międzynarodowym i rozszerzyć tym samym profil naszej działalności.

Na wydarzeniu przedstawimy oferowane przez naszą firmę krążniki i wsporniki do przenośników taśmowych oraz kotwy, które są wykorzystywane w najróżniejszych gałęziach przemysłu - od górnictwa, po logistykę i lotnictwo. Wykonane z najwyższej jakości materiałów cechują się wytrzymałością na duże obciążenia oraz spełniają międzynarodowe normy i standardy (DIN, PN, ISO). Za główną ideę naszej działalności uznajemy innowacyjność i pod tym kątem zaprezentujemy się na targach Bauma 2019 w Monachium.

Wszystkich obecnych na wydarzeniu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Hala B2 stoisko nr 132)!