INTERkrąż odwiedzi prestiżowe targi Aimex w Sydney

04.06.2019
27-29 sierpnia przedstawiciele naszej firmy pojawią się na prestiżowych targach Aimex – Asia-Pacific's International Mining Exhibition. Impreza odbywa się w Sydney, w Australii, gdzie będziemy promować nasze produkty obok przedstawicieli światowych gigantów. Targi Aimex to przedsięwzięcie, które przywiedzie w tym roku do Australii ok. 6000 przedstawicieli firm związanych z przemysłem wydobywczym.

Tegoroczna edycja targów AIMEX odbędzie się pod hasłami innowacyjności i ekologii. Jako firmie zaangażowanej zarówno w wykorzystanie nowoczesnych technologii w przemyśle, jak i w przyjazną dla środowiska pracę zakładów przemysłowych, motyw wiodący wydarzenia jest nam szczególnie bliski. Duże nadzieje wiążemy zatem z konferencją, która stanowi jeden z ważniejszych elementów całego wydarzenia. Zapowiadany jest udział znamienitych prelegentów, uznawanych za niekwestionowane autorytety w branży wydobywczej.

Jako firma INTERkrąż podczas targów Aimex przedstawimy naszą ofertę krążników do przenośników taśmowych. Ponadto przy naszym stoisku goście targów będą mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą wsporników i kotew zabezpieczających wyrobiska górnicze, które znajdują się w naszej ofercie już od 2012 roku. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu wymaga wcześniejszego przygotowania, dlatego już od kilku miesięcy planujemy, w jaki sposób zaprezentujemy naszą ofertę podczas wizyty w Sydney. Z pewnością każdemu, kto zdecyduje się poznać naszą firmę, na nowoczesnym stoisku przedstawimy przejrzyście i rzeczowo naszą ofertę.

Asia-Pacific's International Mining Exhibition to szansa na promocję marki i produktów, a także nawiązania cennych kontaktów handlowych. Jednocześnie przy okazji jest to wydarzenie, które ma na celu wymianę myśli, idei, a także rozpowszechnienie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jednym słowem, jedziemy do Australii również w celach edukacyjnych.

Targi AIMEX odbywają się w dniach 27-29 sierpnia. Przedstawiciele INTERkrąż będą czekać na gości przy stoisku numer Q142.