INTERkrąż szykuje się do misji handlowej w Hiszpanii

03.10.2019
14-18 października przedstawiciele INTERkrąż będą uczestniczyć w misji handlowej w Andaluzji dla przedstawicieli sektora górniczego. W ramach wydarzenia zaplanowane są spotkania biznesowe z hiszpańskimi firmami z branży wydobywczej. Ich przedstawiciele odwiedzą region przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019.

INTERkrąż nawiązuje nowe partnerstwa

Dla INTERkrąż jako dla wiodącego producenta krążników w Polsce niezwykle ważny jest rozwój i wymiana doświadczeń z zagranicznymi ekspertami. Z racji tego regularnie bierzemy udział w międzynarodowych wydarzeniach skierowanych do przedstawicieli sektora górniczego. Jednym z nich jest misja handlowa w Sewilli organizowana przy okazji targów Mining and Minerals Hall 2019.
W spotkaniach wezmą udział importerzy, dystrybutorzy oraz dostawcy materiałów i urządzeń bądź surowców na potrzeby sektorów górniczego i hutniczego. Celem naszej wizyty będzie zapoznanie się z ofertą produktowo-usługową firm z sektora wydobywczego Andaluzji, jak również nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i omówienie ewentualnych możliwości współpracy.

Mining and Minerals Hall w Sewilli

Mining and Minerals Hall to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży górniczej w skali światowej. Podczas zeszłorocznej edycji targi odwiedziło 11 tys. zwiedzających, a ofertę zaprezentowało 130 wystawców. Prezentacje wygłoszone podczas konferencji dotyczyły m.in. zagadnień związanych z najnowszymi technologiami, źródeł energii oraz eksploracji w sektorze górniczym.