INTERkrąż z nagrodą Brylant Polskiej Gospodarki 2018

14.10.2019
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie najcenniejszych przedsiębiorstw w Polsce. Zostaliśmy wyróżnieni przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018 za osiągnięte wyniki finansowe.

Przez całą historię trwania konkursu Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował wyniki finansowe ok. 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce. Pod uwagę brane były dane finansowe z Krajowego Rejestru Sądowego i urzędów celnych.

To wyjątkowa nagroda dla nas, za którą serdecznie dziękujemy naszym klientom i partnerom, bez których nasz sukces by się nie odbył. Jest to wysoka ocena za dotychczasowe dokonania, potwierdzenie, iż zmierzamy w dobrym kierunku, i jednocześnie ogromny motywator do ciągłego udoskonalania istniejącej oferty produktowej i rozwijania nowych propozycji - komentuje Krzysztof Żyła, Prezes Zarządu INTERkrąż sp. z o.o.

Lider w produkcji krążników

Od lat jesteśmy wiodącym producentem krążników do przenośników taśmowych, elementów konstrukcji stalowych (wsporników) do przenośników taśmowych oraz komponentów obudowy kotwowej dla sektora górniczego, budowlanego oraz wielu innych branży przemysłu ciężkiego w Polsce. Współpracujemy z licznymi kopalniami w Polsce, ale nie tylko. Klientami INTERkrąż są również lotniska, firmy budowlane, elektrownie, cementownie oraz sortownie. Od wielu lat prowadzimy również ścisłą współpracę z czołowymi uczelniami technicznymi w Polsce, w tym z Politechniką Wrocławską, Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

Na tym się jednak nie zatrzymujemy i eksportujemy polski produkt praktycznie do każdego zakątka świata.