INTERkrąż z wizytą na Śląsku, czyli Międzynarodowe Targi Górnictwa w Katowicach

11.07.2019
W dniach 10-13.09.2019 w Katowicach po raz kolejny odbędą się Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego. Jako firma czynnie działająca w sektorze górnictwa, oczywiście nie może nas tam zabraknąć! Jeżeli zatem chcą Państwo bliżej zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do Katowic, gdzie zaprezentujemy ją przy nowoczesnym stoisku.

Renomowane Targi w Katowicach

Katowickie Targi Górnictwa to cykliczna impreza z długą tradycją. Pierwsza edycja odbyła się już 30 lat temu. Od tamtego czasu wystawcy pojawiają się w stolicy Śląska co dwa lata. Poprzednia edycja z 2017 roku przyciągnęła ok. 400 wystawców i aż 25 000 zwiedzających. Według organizatorów w tym roku zainteresowanie targami będzie co najmniej podobne. Warto zaznaczyć, że równocześnie z imprezą główną odbędą się również Targi EkoSpalanie i EkoTechnologie. W ramach wydarzeń towarzyszących należy się spodziewać promocji ekologicznych rozwiązań dla przemysłu.

Wśród wystawców pojawią się przedstawiciele największych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych działających w sektorach: górniczym, energetycznym i hutniczym. Lokalizacja wydarzenia nie jest przypadkowa, gdyż Śląsk to serce polskiego przemysłu, zwłaszcza wydobywczego.

Gdzie nas znaleźć?

Miejscem organizacji tegorocznych Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego wybrano Centrum Kongresowe w Katowicach. Szukając stanowiska firmy INTERkrąż, należy udać się do stoiska numer A-77, przy którym będziemy prezentować nasze produkty i usługi.