Kierunek Indie. INTERkrąż weźmie udział w IME 2019

14.10.2019
6-9 listopada w Eco Park, Rajarhat, Kalkuta, Indie odbędzie się 8. edycja Międzynarodowej Wystawy Górniczej (International Mining Exhibition). INTERkrąż przygotowuje się do misji handlowej w Indiach i połączy wizytę z udziałem w IME 2019.

Na przestrzeni lat IME Kalkuta był doskonałą platformą dla prezentacji i wdrożenia nowych inicjatyw, maszyn, produktów, technologii, rozwijania i nawiązywania kontaktów biznesowych, a także zakładania wspólnych przedsięwzięć.

Naszym głównym zadaniem będzie zaprezentowanie oferowanych przez INTERkrąż krążników do przenośników taśmowych, wsporników, krążników girlandowych oraz kotew wklejanych. Jako wiodący producent krążników w Polsce stawiamy sobie jednak nie tylko cel nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również wzmocnienia wizerunku polskiego produktu jako spełniającego najwyższe międzynarodowe normy i standardy.

interkraz-wezmie-udzial-w-targach-ime-2019-indie.jpg [67.90 KB]

Podczas IME 2019 zorganizowane zostaną interaktywne sesje z udziałem przedstawicieli z branży górniczej, dostawców nowoczesnych technologii oraz usługodawców. Będzie to zatem dla nas doskonała możliwość wzbogacenia wiedzy, wymiany doświadczeń i poznania najnowszych technologii produkcji krążników, które będziemy mogli wykorzystać.