Już są! Krążniki z tworzywa syntetycznego w ofercie INTERkrąż

16.05.2019
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy nasz asortyment. Nowa pozycja w ofercie to krążniki z piastą z tworzywa sztucznego. Produkty wykonane z zastosowaniem tworzywa sztucznego cechuje lekkość, wyjątkowo cicha praca, a także wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych, fizycznych oraz chemicznych. Nasze produkty są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur od 0 stopni aż do temp. 80 stopni Celsjusza.

Niezawodne i długowieczne krążniki z zastosowaniem tworzywa sztucznego

Oferowane przez nas krążniki z piastą z tworzywa sztucznego do przenośników taśmowych charakteryzują się prostą budową, co przekłada się na ich długoterminową, bezawaryjną pracę. Na sprawność i płynność działania krążników z naszej oferty wpływa również ich powierzchnia, która znacząco ułatwia czyszczenie tych elementów. Cecha ta zapewnia również bezpieczeństwo ich użytkowania w branży spożywczej, przetwórczej czy farmaceutycznej.

Krążniki dostosowane do potrzeb

Jako producent krążników zdajemy sobie sprawę, jak różnorodne są Państwa wymagania, dlatego wykonujemy zlecenia indywidualne, dostosowując parametry krążników między innymi do rodzaju transportowanych przez przenośnik materiałów. W przypadku branży spożywczej oferujemy klientom zastosowanie smarów odpowiadających wymaganiom normy NSF H1. Zakończenia osi wykonujemy według indywidualnych projektów, przystosowując je do konstrukcji przenośników pod względem typu, jak i rozmiaru. Płaszcze krążników wykonujemy ze stali: nierdzewnej, cynkowanej lub zwykłej.

Więcej informacji na temat krążników z piastą z tworzywa sztucznego znajdziecie Państwo tutaj.