Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników w ramach cyklicznych szkoleń branżowych

09.10.2018
Z myślą o naszych pracownikach rozpoczęliśmy cykl specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, mających na celu zwiększenie ich wiedzy oraz umiejętności zawodowych z różnych obszarów technologicznych, logistycznych oraz informatycznych wykorzystywanych w naszej firmie.

Po letnim okresie urlopowo-wypoczynkowym, czas na powrót do wytężonej pracy oraz nauki. Dlatego też wraz z początkiem września rozpoczęliśmy profesjonalny cykl szkoleń dla pracowników naszej firmy, podnoszący ich kwalifikacje oraz specjalistyczne umiejętności zawodowe.

Lista naszych szkoleń obejmuje m.in. programy nauczania z zakresu obsługi wózka widłowego, suwnic, programowania oraz sterownia maszynami CNC, znajomości systemu zarządzania jakością oraz systemu zarządzania środowiskiem pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych ekspertów z danej dziedziny, którzy dzielą się z naszymi pracownikami aktualną wiedzą zarówno merytoryczną, jak i praktyczną.

Od samego początku naszej działalności staramy się stworzyć naszym pracownikom nie tylko przyjazne i bezpieczne miejsca pracy, ale również dbamy o ich rozwój zawodowy, poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji oraz specjalistycznych umiejętności. Doświadczenie naszych pracowników w połączeniu z nieustannym poszerzaniem ich wiedzy z wielu obszarów technologicznych i produkcyjnych, to klucz do sukcesu naszej firmy oraz pułap nieosiągalny dla naszej konkurencji rynkowej.

Obecnie we współpracy z firmą TÜV Rheinland realizujemy również szkolenia z zakresu systemu zarządzania. Jest to doskonała okazja dla wszystkich uczestników tego kursu na podjęcie dyskusji i próby wyjaśnienia podstawowych problemów pojawiających się w tej materii, a także na efektywną poprawę wiedzy z zakresu ISO, a więc z systemu zarządzania jakością w firmie.https://www.tuv.com/poland/pl/