INTERkrąż na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2019

27.09.2019
Kolejne Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach już za nami. Tradycyjnie już od 34 lat – co 2 lata, spotykają się na nich przedsiębiorcy, eksperci oraz politycy związani z energetyką, górnictwem i hutnictwem. Co działo się na Targach Górnictwa 2019?

Targi Górnictwa 2019 w Katowicach

W ciągu czterech dni odbyły się prezentacje i sympozja. Miały miejsce liczne dyskusje dotyczące rozwoju polskiego przemysłu surowcowego. W tym roku poruszano przede wszystkim zagadnienia dotyczące wprowadzenia innowacyjnych technologii w przemyśle wydobywczym, ekologii oraz niezwykle ważnej dla naszej gospodarki kwestii sprawiedliwej transformacji energetycznej (w odniesieniu do UE).

INTERkrąż na Targach Górnictwa – zabraliśmy ze sobą krążniki, wsporniki i kotwy

INTERkrąż jako wiodący producent krążników – w tym również krążników girlandowych, wsporników oraz kotew zaprezentował na stoisku numer A-77 swoją szeroką paletę produktową. Targi Górnictwa w Katowicach były dla nas okazją do przedstawienia naszej oferty, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zapoznania się z najnowszymi trendami rozwojowymi w branży.

Międzynarodowe Targi Górnictwa w Katowicach – spotkanie na szczycie

Wydarzenie to jest niezwykle ważne dla całego przemysłu wydobywczego i energetycznego, ponieważ biorą w nim udział zarówno eksperci i firmy działające w branży, jak i dygnitarze oraz decydenci ze szczebli regionalnych, krajowych i międzynarodowych, którzy w dużym stopniu są odpowiedzialni za wyznaczanie przyszłego kursu dla rozwoju przemysłu energetycznego i wydobywczego w kraju oraz w UE.

Działając w branży, która podlega tak dynamicznym zmianom, trzymanie ręki na pulsie jest koniecznością. Dlatego INTERkrąż robi wszystko, aby zawsze być na bieżąco. Dzięki temu oferowane przez nas produkty (krążniki, wsporniki oraz kotwy) odpowiadają nowoczesnym standardom i są w pełni dostosowane do aktualnych potrzeb naszych klientów.