Zapraszamy do Francji – już wkrótce coroczne targi wydobywcze SIM

01.08.2019
Przed nami kolejny ważny event, podczas którego zaprezentujemy nasze flagowe produkty oraz przedstawimy wdrażane przez naszą firmę rozwiązania technologiczne – Targi SIM 2019 we Francji, które odbędą się w dniach 2-4 października w mieście Montpellier. Każdego roku wydarzenie odbywa się w innej miejscowości, a tegoroczny wybór nie jest przypadkowy. Montpellier jest sercem Oksytanii – regionu, w którym jest obecny przemysł wydobywczy i który jest lokalizacją siedzib wielu firm z naszego sektora.

SIM to targi dla podmiotów z przemysłu wydobywczego, które w tym roku odbywają się pod hasłem nowych technologii i rozwiązań. Wizyta na tym wydarzeniu to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z kierunkiem rozwoju branży. Celem naszej obecności w Montpellier jest nie tylko zaprezentowanie krążników, kotew górniczych i pozostałych produktów z naszej oferty, ale również nawiązanie cennych relacji biznesowych.

Pragniemy zauważyć, że nasze wysokie oczekiwania wobec tegorocznych targów SIM są efektem pozytywnych doświadczeń z przeszłości, gdyż nie jest to pierwsza wizyta przedstawicieli INTERkrąż na wydarzeniu z tej serii. Targi SIM 2018, które odbywały się w Clermont-Ferrand okazały się wielkim sukcesem zarówno dla nas, jak i dla organizatorów. Dotarliśmy z naszą ofertą do ważnych podmiotów przemysłowych z Europy Zachodniej oraz nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów. Targi przyciągnęły ponad 10 000 gości, którzy odwiedzili 322 stoiska rozlokowane na 10 000 m2 przestrzeni. W tegorocznej edycji w Montpellier organizatorzy spodziewają jeszcze większej liczby wystawców – na ten moment swoją obecność zapowiedziało 340 firm z sektora wydobywczego i pokrewnych.