EXPO KATOWICE 2022 – rozbudowujemy ofertę!

14.06.2022
Przemysł wydobywczy i około-górniczy to branże, które przechodzą w ostatnich latach ogromną transformację. Jako lider w produkcji krążników do rozwiązań transportowych dla materiałów sypkich oraz kotew górniczych, INTERkrąż aktywnie wspiera swoich klientów w ich działaniach.

Dostarczamy wysoko-wytrzymałościowe produkty niezbędne do wydajnej pracy przenośników taśmowych. Nasze kotwy gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo przy pracach wydobywczych. Serdecznie Państwa zapraszamy na nasze stoisko na tegorocznych targach EXPO Katowice, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi produktami, wymienić się uwagami lub porozmawiać o współpracy. Jesteśmy w sektorze A na stanowisku A41 i serwujemy bezkonkurencyjnie najlepszą kawę i herbatę na całych targach! :)

Spotkania targowe to dla nas nie tylko możliwość prezentacji posiadanej oferty ale również rozmowy na temat dalszego rozwoju. Zakład produkcyjny INTERkrąż stale się rozwija; doposażamy nasze hale w nowe maszyny, planujemy nowe linie produkcyjne i nowe produkty. Gorąco zapraszamy do rozmowy wszystkie firmy z branży wydobywczej i około-górniczej. Spotkajmy się i sprawdźmy, czy nie patrzymy w tym samym kierunku.

Do zobaczenia!

6-9 września Targi Expo Katowice 2022 (https://expo-katowice.com/)

INTERkrąż stoisko A41