Jakość

Jakość pod pełną kontrolą

Doświadczenie

Ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji krążników sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do praktycznie każdego rozwiązania, co umożliwia wyprodukowanie nawet niestandardowych serii produkcyjnych ze 100% kontrolą jakości.

Jakość

Podstawowym celem i jednocześnie nadrzędną misją firmy INTERkrąż Sp. z o.o. jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych produktów, a tym samym osiągnięcie maksymalnego zadowolenia wszystkich naszych Klientów. Aby to uzyskać, stosujemy kompleksową kontrolę jakości wszystkich produktów wchodzących w skład naszej oferty asortymentowej.
Gwarancją jakości na najwyższym światowym poziomie jest system zarządzania jakością firmy INTERkrąż, oparty na normach PN-EN ISO 9001:2015, a także uzyskane certyfikaty uprawniające do oznaczania naszych produktów znakiem bezpieczeństwa „B”. Wiemy również, jak dużym ryzykiem jest zagrożenie wybuchem w miejscu pracy naszych produktów. Dlatego też jesteśmy w stanie wyprodukować nasze produkty zgodnie z dyrektywą ATEX. Dodatkowo wdrażamy niezbędne narzędzia do udoskonalania wszystkich komponentów, poprzez całościową kontrolę procesu produkcyjnego, audyty oraz szczegółowe inspekcje. Tu warto wspomnieć o stosowanych narzędziach Lean Management.

Samodoskonalenie

Dynamiczny rozwój parku maszynowego oraz rozbudowa firmy w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą pozwala nam na systematyczny rozwój, a także na szybkie i elastyczne  dostosowanie się do zmiennych warunków rynkowych.
Przykładem nieustannego rozwoju oraz doskonalenia oferty firmy INTERkrąż Sp. z o.o. jest nasze laboratorium, przeznaczone do testowania krążników na zgodność z normą PN-M-46606 oraz DIN 22112. Wykazanie zgodności produktów z obowiązującymi normami stanowi podstawę ich konkurencyjności rynkowej. Udostępniamy wyniki wszystkich badań na indywidualne życzenie naszych Klientów.

Współpraca

Kluczem do sukcesu jest bez wątpienia kompleksowa współpraca z naszymi Klientami na każdym etapie realizacji zamówienia, poczynając od zaprojektowania produktu, poprzez produkcję, na kontroli finalnej gotowych elementów kończąc. Najważniejsza dla nas jest transparentna komunikacja z Klientem, co pozwala nam spełnić wszelkie dodatkowe wymagania odnośnie zamówionego produktu. Priorytetem naszej firmy jest zakup najlepszych materiałów oraz komponentów od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców surowców.