Misja i cele

Misja

Naszym głównym priorytetem biznesowym jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz rozwiązań idealnie dopasowanych pod kątem parametrów technicznych do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Skupiamy się na tym, co najważniejsze dla Kontrahentów, budując z nimi długotrwałe relacje w oparciu o indywidualne podejście do każdego z Nich. Realizacja nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń stała się nie tyle naszą misją, co znakiem rozpoznawczym marki INTERkrąż.

Nie zapominamy także o innych aspektach działalności tak ważnych nie tylko z punktu widzenia biznesowego, ale również społecznego. Zgodnie z odpowiedzialną polityką naszej firmy oraz jasno sprecyzowanymi wymogami Unii Europejskiej, wdrażamy oraz wykorzystujemy wyłącznie linie produkcyjne i technologiczne, które są w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Od lat stosujemy system, pozwalający na niemal stuprocentowy odzysk surowców, a sam proces produkcyjny nie generuje żadnych niebezpiecznych środków lotnych do atmosfery.

Cele

o_nas3.jpg [321.91 KB]

Po przeszło 30. latach działalności wciąż jesteśmy głodni nowych rozwiązań oraz realizacji projektów wydających się na pierwszy rzut oka niemożliwymi do wykonania, a wyzwania, jakie stawia przed nami rynkowa rzeczywistość, to woda na młyn dla naszego działu badawczo-rozwojowego oraz produkcyjnego. Poprzeczka nieustannie wędruje w górę, popychając nas ku nowym kierunkom rozwoju i doskonalenia oferty produktowej.

Celem nadrzędnym marki INTERkrąż jest bez wątpienia zadowolenia Klienta, poprzez stałe rozwijanie i udoskonalanie produktów, poszerzanie oferty asortymentowej, podnoszenie jakości komponentów oraz wdrażanie nowatorskich rozwiązań produkcyjnych mających na celu usprawnić oraz zwiększyć efektywność pracy przedsiębiorstw naszych Kontrahentów.

Punktem docelowym naszej działalności jest wspieranie funkcjonowania m.in. kopalń podziemnych i odkrywkowych, przedsiębiorstw zajmujących się eksploatacją oraz obróbką materiałów i surowców mineralnych, portów morskich, lotnisk czy też magazynów oraz sortowni.

Nieustannie dążymy do umacniania pozycji naszej marki oraz zwiększania jej udziału w rynku nie tylko polskim, ale i światowym. To, co napędza siłę rynkową marki INTERkrąż, to systematycznie rosnące moce produkcyjne oraz szybujący z roku na rok w górę poziom sprzedaży naszych produktów, a także stale powiększająca się baza Klientów, z większością których prowadzimy stałą, długoterminową współpracę.

Wartości

Od samego początku naszej działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby wizerunek marki INTERkrąż w oczach naszych Klientów był jak najlepszy. Strategia firmy opieramy na długoterminowych relacjach z Klientami, a klucz do sukcesu w kontaktach upatrujemy w indywidualnym podejściu do potrzeb każdego z Nich.

W komunikacji z odbiorcami naszych produktów zapewniamy:

wygodę – klarowność – precyzję – szybkość – łatwość - przystępność

na każdym etapie współpracy.

Jesteśmy świadomi i doskonale rozumiemy fakt, że od rzetelności naszej firmy oraz jakości oferowanych produktów zależy powodzenie przedsięwzięć realizowanych przez naszych Klientów. Współpracując z najlepszymi dostawcami surowców, gwarantujemy najwyższą trwałość naszego asortymentu. Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość oraz możliwość dopasowania parametrów technicznych do potrzeb Kontrahentów, ale również rzetelność w zakresie terminowości dostaw zamówionych przez Nich komponentów. Najwyższa jakość produktów INTERkrąż została potwierdzona przez certyfikację Głównego Instytutu Górniczego w Katowicach.