Zespół

Fundamentem i motorem napędowym firmy INTERkrąż jest wykwalifikowany i zgrany zespół osób, łączących swoje doświadczenie z pasją do innowacyjnych technologii i nieszablonowych rozwiązań technicznych. To na nich stawiamy od lat i na nich budujemy naszą przyszłość.

A zaczynaliśmy skromnie, od dwóch osób tworzących niewielki zakład ślusarski w 1987 roku. Wraz z kolejnymi sukcesami rynkowymi firmy systematycznie powiększaliśmy grono pracowników, tworząc dla nich przyjazne i rozwojowe miejsca pracy. W 2006 roku, gdy spółka INTERkrąż trafiła do Krajowego Rejestru Sądowniczego, nasz zespół liczył już 75 osób. Po ośmiu latach, a więc w 2014 roku, było nas już 115 osób. Obecnie zatrudniamy ponad 150. fachowców w swych dziedzinach, którzy doskonale realizują cele biznesowe firmy zarówno w sferze produkcyjnej, badawczo-rozwojowej, administracyjnej, jak i logistycznej oraz transportowej.

Wiemy, że sukces naszej firmy tworzą ludzie w niej zatrudnieni, których codzienna praca jest podstawą naszego dynamicznego rozwoju, za co jesteśmy im wdzięczni.

zaloga_1200px.jpg [114.58 KB]