O nas

Profil firmy

o_nas2.jpg [258.33 KB]Firma INTERkrąż Spółka z o.o., działająca na rynku polskim od 1987 roku, to lider w produkcji wysokiej jakości krążników do przenośników taśmowych, elementów konstrukcji stalowych do przenośników taśmowych oraz komponentów obudowy kotwowej dla sektora górniczego, budowlanego oraz wielu innych istotnych gałęzi gospodarczych. Naszymi Klientami jest kilkaset spółek i firm, reprezentujących szerokie spektrum branżowe. Jednym z głównych odbiorców naszych produktów jest m.in. KGHM Polska Miedź S.A. Obecnie komponenty marki INTERkrąż znajdują swoich odbiorców nie tylko na rynku polskim, ale również trafiają do wielu krajów europejskich, a także na rynek rosyjski, bliskiego wschodu oraz afrykański.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty uprawniające do oznaczania naszych produktów znakiem bezpieczeństwa „B”, a także wdrożyliśmy i wykorzystujemy system zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001-2015, wydany przez TUV Rheinland. Spełniamy również wymagania Dyrektywy ATEX 2014/34/UE.

Współpraca i partnerstwo
Od wielu lat prowadzimy ścisłą współpracę badawczo-rozwojową z czołowymi uczelniami technicznymi w Polsce, w tym z Politechniką Wrocławską, Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

                       aghkrakow.png [2.31 KB]      pkrakow.jpg [19.00 KB]

 

 Od samego początku istnienia firmy kooperujemy z wieloma polskimi kopalniami. Obecnie dostarczamy nasze produkty do większości kopalń podziemnych i odkrywkowych na terenie Polski, a także do wielu elektrowni, cementowni, żwirowni, sortowni, lotnisk oraz firm budowlanych. Z większością z nich utrzymujemy długotrwałe relacje biznesowe.
Jesteśmy otwarci na nowe kontakty z placówkami naukowymi oraz biznesowymi celem nawiązania daleko idącej, perspektywicznej współpracy pod kątem nieustającego rozwoju naszych produktów oraz udoskonalania procesów produkcyjnych oraz wydobywczych w różnych sektorach gospodarczych i przemysłowych.
Czekamy na kontakt od Państwa i liczymy na obopólną, owocną oraz wieloletnią współpracę.