• INTERkrąż – nagroda na bis!

  29.07.2022
  Ostatni okres był dla nas czasem pełnym wrażeń – właściwie tydzień po tygodniu firma INTERkrąż została wyróżniona prestiżowym tytułem Efektywna Firma 2021 oraz otrzymała Diament Forbesa 2022.
 • Krążniki INTERkrąż w Brazylii – robi się gorąco

  07.07.2022
  Lato 2022 to prawdziwie gorący okres na rynku krążników dla przemysłu wydobywczego. Już w sierpniu lądujemy z ofertą w samym sercu Brazylii – w słonecznym Sao Paulo, na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia dla Górnictwa. Cieszymy się z możliwości osobistego spotkania z nowymi Klientami zainteresowanymi naszymi produktami.
 • EXPO KATOWICE 2022 – rozbudowujemy ofertę!

  14.06.2022
  Przemysł wydobywczy i około-górniczy to branże, które przechodzą w ostatnich latach ogromną transformację. Jako lider w produkcji krążników do rozwiązań transportowych dla materiałów sypkich oraz kotew górniczych, INTERkrąż aktywnie wspiera swoich klientów w ich działaniach.
 • Świętujemy 35-lecie INTERkrąż!

  01.02.2022
  Rocznice i jubileusze to czas specjalny. W wymiarze osobistym, świętują one pojawienie się w naszym otoczeniu członka rodziny lub pozwalają docenić wspólnie przeżyte lata. Z kolei w wymiarze społecznym rocznice przypominają nam o narodzinach ciekawych idei czy ważnych wydarzeniach. Podobnie, przypadający w tym roku jubileusz 35-lecia istnienia firmy INTERkrąż ma dla nas dwa wymiary.
 • Kierunek UKRAINA. INTERkrąż weźmie udział w MINING & MINERALS EXPO 2021.

  28.09.2021
  19-21 października w International Exhibition Centre, Kijów, Ukraina odbędzie się 6. edycja MINING & MINERALS EXPO. Na przestrzeni lat MINING & MINERALS EXPO było doskonałą platformą dla prezentacji i wdrożenia nowych inicjatyw, maszyn, produktów, technologii, rozwijania i nawiązywania kontaktów biznesowych, a także zakładania wspólnych przedsięwzięć.