• Wesołych Świąt!

  15.12.2023
  Dziękując za zaufanie i współpracę, życzymy Państwu ciepłych i pogodnych Świąt. Niech Nowy Rok przyniesie tyle sukcesów, ile zapłonie wigilijnych gwiazdek w naszych domach - i naszych sercach. Zespół INTERkrąż
 • Barbórka 2023

  01.12.2023
  Z okazji święta Barbórki życzymy wszystkim Górnikom bezpiecznej i godnej pracy oraz szybkich powrotów do najbliższych każdego dnia.
 • ECOMONDO 2023

  22.11.2023
  Serdeczne podziękowania za wszystkie spotkania na targach ECOMONDO 2023. Wasza obecność i inspirujące rozmowy tworzą niezapomniane wspomnienia. Cieszymy się, że mogliśmy dzielić się wizją i rozmawiać o innowacjach. Wasze zainteresowanie naszymi produktami napawa nas energią do dalszych działań. Do zobaczenia na kolejnych targach!
 • SIM 2023 – w kierunku modernizacji

  26.10.2023
  Przemysł wydobywczy wzbudza ostatnimi laty mieszane emocje. Tradycyjnie, wydobycie bogactw naturalnych oznaczało perspektywę rozwoju gospodarczego. Jednak w miarę wzrostu świadomości czynników zagrażających środowisku, obraz ten uległ zmianie. Niestety zmiana ta długo szła w stronę krytyki, a nie modernizacji, której przemysł wydobywczy bardzo potrzebuje. W tym kontekście nasza tegoroczna wizyta na targach SIM w Bordeaux była ogromnie pozytywna.
 • Najbardziej (nie)winna ekipa targowa na 72 edycji SIM w Bordeaux!

  31.08.2023
  Coroczne targi SIM (French Mineral Industries Society) to pozycja obowiązkowa w kalendarzu imprez INTERkrąż. Jako aktywny partner wielu firm frankofonicznych, bardzo cenimy sobie okazję do osobistych spotkań z klientami, zarówno nowymi jak i powracającymi.