• Kierunek UKRAINA. INTERkrąż weźmie udział w MINING & MINERALS EXPO 2021.

  28.09.2021
  19-21 października w International Exhibition Centre, Kijów, Ukraina odbędzie się 6. edycja MINING & MINERALS EXPO. Na przestrzeni lat MINING & MINERALS EXPO było doskonałą platformą dla prezentacji i wdrożenia nowych inicjatyw, maszyn, produktów, technologii, rozwijania i nawiązywania kontaktów biznesowych, a także zakładania wspólnych przedsięwzięć.
 • Krążniki INTERkrąż okrążają świat!

  18.08.2021
  Wysokiej jakości krążniki do przenośników taśmowych w branży wydobywczej to od lat jeden z najprężniej rozwijanych segmentów działalności INTERkrąż. Jest to rezultat nie tylko jakości i konkurencyjności krążników INTERkrąż ale również aktywnego uczestnictwu w zmieniających się realiach przemysłu wydobywczego i nieustannej pracy nad rozwojem i modernizacją naszej oferty przeznaczonej do budowy rozwiązań przenośnikowych dla kopalni, cementowni i innych zakładów z branży.
 • Krążniki INTERkrąż na prestiżowych targach MINExpo!

  07.06.2021
  Już we wrześniu będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie przenośników taśmowych na międzynarodowych targach MINExpo2021 INTERNATIONAL, które odbędą się w LAS VEGAS – mieście słynącym z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji! Światowa Stolica Rozrywki w dniach 13-15 września 2021 będzie miejscem spotkania przedstawicieli światowych gigantów związanych z przemysłem wydobywczym.
 • Targi wydobywcze SIM 2019 we Francji za nami

  15.10.2019
  Zakończyły się coroczne targi wydobywcze SIM 2019. Wydarzenie, które odbywało się w tym roku w Montpellier było dla INTERkrąż bardzo udane. Mieliśmy sporo okazji do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, jak również wymiany doświadczenia.
 • INTERkrąż dostarczy krążniki dla Grand Paris Express

  06.03.2019
  Mamy zaszczyt poinformować, że firma INTERkrąż Spółka z o.o. dostarcza krążniki do przenośników taśmowych do projektu Grand Paris Express.