• INTERkrąż na międzynarodowych targach SIM 2018 we Francji

  08.02.2019
  W październiku 2018 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na międzynarodowych targach SIM 2018, które odbywały się w Clermont-Ferrand – mieście znajdującym się w środkowej części Francji. Warto bowiem wspomnieć, że wydarzenie co roku odbywa się w innym miejscu
 • INTERkrąż odwiedzi międzynarodowe targi Bauma 2019 w Monachium

  06.02.2019
  W dniach od 8 do 14 kwietnia 2019 roku w bawarskiej stolicy odbędą się prestiżowe międzynarodowe targi maszyn i urządzeń budowlanych i górniczych. W Monachium zjawi się ponad 3400 wystawców z różnych stron świata prezentując rozwiązania związane z branżą budowlaną, górniczą, przetwórstwa i przemysłową.
 • Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników w ramach cyklicznych szkoleń branżowych

  09.10.2018
  Z myślą o naszych pracownikach rozpoczęliśmy cykl specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, mających na celu zwiększenie ich wiedzy oraz umiejętności zawodowych z różnych obszarów technologicznych, logistycznych oraz informatycznych wykorzystywanych w naszej firmie.
 • Pracownicy INTERkrąż na warsztatach radzenia sobie ze stresem

  23.09.2018
  W życiu pewne są jedynie trzy rzeczy podatki, obowiązki i stres. Z tym ostatnim na szczęście można sobie łatwo poradzić, a tym samym znacząco podnieść komfort swojego życia. Wystarczy znajomość podstawowych technik radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. We wrześniu poznać je miało okazję kilkudziesięciu pracowników INTERkrąż, którzy uczestniczyli w wyjazdowym szkoleniu w Białce Tatrzańskiej.
 • INTERkrąż na targach Ugol Rossi & Minning

  08.06.2018
  W dniach 5-8 czerwca 2018 roku Nowokuźnieck stał się niekwestionowaną stolicą światowego górnictwa. To właśnie wtedy w centrum Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego odbyły się targi Ugol Rossi & Minning, będące okazją spotkania się branży i zaprezentowania innowacji wspierających rozwój sektora. W wydarzeniu brali udział także przedstawiciele marki INTERkrąż, którzy zaprezentowali wysokiej jakości produkty dedykowane przemysłowi wydobywczemu.