• INTERkrąż odwiedzi prestiżowe targi Aimex w Sydney

  04.06.2019
  27-29 sierpnia przedstawiciele naszej firmy pojawią się na prestiżowych targach Aimex – Asia-Pacific's International Mining Exhibition. Impreza odbywa się w Sydney, w Australii, gdzie będziemy promować nasze produkty obok przedstawicieli światowych gigantów. Targi Aimex to przedsięwzięcie, które przywiedzie w tym roku do Australii ok. 6000 przedstawicieli firm związanych z przemysłem wydobywczym.
 • Już są! Krążniki z tworzywa syntetycznego w ofercie INTERkrąż

  16.05.2019
  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy nasz asortyment. Nowa pozycja w ofercie to krążniki z piastą z tworzywa sztucznego. Produkty wykonane z zastosowaniem tworzywa sztucznego cechuje lekkość, wyjątkowo cicha praca, a także wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych, fizycznych oraz chemicznych. Nasze produkty są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur od 0 stopni aż do temp. 80 stopni Celsjusza.
 • Relacja z targów Bauma 2019

  19.04.2019
  Największe na świecie targi maszyn budowlanych, górniczych i sprzętu budowlanego Bauma 2019 za nami. Wydarzenie stało się okazją do spotkania i wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami branży i wszystkimi zainteresowanymi powyższą tematyką. Również INTERkrąż dołączył do grona licznych wystawców, aby zaprezentować ofertę wytrzymałych krążników dedykowanych szczególnie wymagającym branżom: budowlanej i górniczej.
 • INTERkrąż dostarczy krążniki dla Grand Paris Express

  06.03.2019
  Mamy zaszczyt poinformować, że firma INTERkrąż Spółka z o.o. dostarcza krążniki do przenośników taśmowych do projektu Grand Paris Express.
 • INTERkrąż na międzynarodowych targach SIM 2018 we Francji

  08.02.2019
  W październiku 2018 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na międzynarodowych targach SIM 2018, które odbywały się w Clermont-Ferrand – mieście znajdującym się w środkowej części Francji. Warto bowiem wspomnieć, że wydarzenie co roku odbywa się w innym miejscu