• INTERkrąż na Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2019

  27.09.2019
  Kolejne Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach już za nami. Tradycyjnie już od 34 lat – co 2 lata, spotykają się na nich przedsiębiorcy, eksperci oraz politycy związani z energetyką, górnictwem i hutnictwem. Co działo się na Targach Górnictwa 2019?
 • INTERkrąż jedzie na Międzynarodową Konferencję Techniki Urabiania w Krynicy-Zdroju

  11.09.2019
  Już niedługo – 17-20 września 2019 – na naszym krajowym podwórku będzie miała miejsce kolejna, XI edycja Międzynarodowej Konferencji Techniki Urabiania. W Hotelu Mercure Resort & SPA w Krynicy-Zdroju referenci i naukowcy z polskich oraz zagranicznych uczelni technicznych będą dyskutować o nowoczesnych technikach urabiania w górnictwie i wielowymiarowym rozwoju branży.
 • Australijskie targi AIMEX 2019 już za nami. Wracamy bogatsi o wiedzę i nowe kontakty biznesowe

  05.09.2019
  Asia-Pacific’s International Mining Exhibition (AIMEX), czyli Międzynarodowa Wystawa Górnicza Azji i Pacyfiku, która miała miejsce w Sydney w Australii, dobiegła już końca. W ciągu trzech dni – od 27 do 29 sierpnia – przedstawiciele INTERkrąż mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami wydobywczymi i wizjami na temat rozwoju przyszłości branży górniczej. A co najważniejsze, mogli spotkać się z przedstawicielami licznych przedsiębiorstw, nastawionych na współpracę.
 • INTERkrąż na Międzynarodowej wystawie górniczej AIMEX 2019 w Sydney przy stoisku Q142

  28.08.2019
  Do 29 sierpnia trwają prestiżowe targi AIMEX - Asia-Pacific's International Mining Exhibition, na których INTERkrąż przedstawia ofertę krążników do przenośników taśmowych, wsporników i kotew zabezpieczających wyrobiska górnicze. Przedstawiciele INTERkrąż czekają na gości przy stoisku numer Q142.
 • Zapraszamy do Francji – już wkrótce coroczne targi wydobywcze SIM

  01.08.2019
  Przed nami kolejny ważny event, podczas którego zaprezentujemy nasze flagowe produkty oraz przedstawimy wdrażane przez naszą firmę rozwiązania technologiczne – Targi SIM 2019 we Francji, które odbędą się w dniach 2-4 października w mieście Montpellier. Każdego roku wydarzenie odbywa się w innej miejscowości, a tegoroczny wybór nie jest przypadkowy. Montpellier jest sercem Oksytanii – regionu, w którym jest obecny przemysł wydobywczy i który jest lokalizacją siedzib wielu firm z naszego sektora.