• Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników w ramach cyklicznych szkoleń branżowych

  09.10.2018
  Z myślą o naszych pracownikach rozpoczęliśmy cykl specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, mających na celu zwiększenie ich wiedzy oraz umiejętności zawodowych z różnych obszarów technologicznych, logistycznych oraz informatycznych wykorzystywanych w naszej firmie.
 • Pracownicy INTERkrąż na warsztatach radzenia sobie ze stresem

  23.09.2018
  W życiu pewne są jedynie trzy rzeczy podatki, obowiązki i stres. Z tym ostatnim na szczęście można sobie łatwo poradzić, a tym samym znacząco podnieść komfort swojego życia. Wystarczy znajomość podstawowych technik radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. We wrześniu poznać je miało okazję kilkudziesięciu pracowników INTERkrąż, którzy uczestniczyli w wyjazdowym szkoleniu w Białce Tatrzańskiej.
 • INTERkrąż na targach Ugol Rossi & Minning

  08.06.2018
  W dniach 5-8 czerwca 2018 roku Nowokuźnieck stał się niekwestionowaną stolicą światowego górnictwa. To właśnie wtedy w centrum Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego odbyły się targi Ugol Rossi & Minning, będące okazją spotkania się branży i zaprezentowania innowacji wspierających rozwój sektora. W wydarzeniu brali udział także przedstawiciele marki INTERkrąż, którzy zaprezentowali wysokiej jakości produkty dedykowane przemysłowi wydobywczemu.
 • INTERkrąż na prestiżowych targach budowlanych The Big 5 Heavy w Dubaju

  28.03.2018
  Na kilka dni marca 2018 r. udaliśmy się do gorącego Dubaju, aby wziąć udział w corocznych, największych w tym regionie świata targach budowlanych The Big 5 Heavy i zaprezentować odbiorcom z Bliskiego Wschodu najnowszą ofertę produktową marki INTERkrąż. Więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu z naszym udziałem poniżej.