Krążniki INTERkrąż na prestiżowych targach MINExpo!

07.06.2021
Już we wrześniu będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie przenośników taśmowych na międzynarodowych targach MINExpo2021 INTERNATIONAL, które odbędą się w LAS VEGAS – mieście słynącym z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji! Światowa Stolica Rozrywki w dniach 13-15 września 2021 będzie miejscem spotkania przedstawicieli światowych gigantów związanych z przemysłem wydobywczym.

Już we wrześniu będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie przenośników taśmowych na międzynarodowych targach MINExpo2021 INTERNATIONAL, które odbędą się w LAS VEGAS – mieście słynącym z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji! Światowa Stolica Rozrywki w dniach 13-15 września 2021 będzie miejscem spotkania przedstawicieli światowych gigantów związanych z przemysłem wydobywczym. To właśnie tam odbędzie się  najważniejsza w tej części globu prezentacja sprzętu i technologii górniczych.       

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu motywuje i inspiruje. Przedstawiciele naszej firmy zaprezentują podczas targów MINExpo pełną ofertę krążników do przenośników taśmowych. Goście targów, którzy odwiedzą nasze stoisko będą też mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą kotew zabezpieczających wyrobiska górnicze. Jesteśmy aktywnie zainteresowani możliwością poszerzenia naszej oferty akcesoriów i części metalowych dla przemysłu górniczego, dlatego liczymy na ciekawe spotkania i owocne rozmowy w tym zakresie.

MINExpo2021 INTERNATIONAL to z jednej strony szansa na promocję marki i produktów, a z drugiej – okazja do nawiązania cennych kontaktów handlowych. Celem naszej obecności w Las Vegas jest nie tylko zaprezentowanie krążników, wsporników i kotew górniczych oraz pozostałych produktów z naszej oferty, ale również nawiązanie relacji biznesowych. Jednocześnie  udział w targach stwarza okazję do wymiany myśli, idei, a także rozpowszechniania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wizyta na tym wydarzeniu to dla nas niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z kierunkiem rozwoju branży.

 

Przedstawiciele INTERkrąż będą czekać na gości przy stoisku Stoisko:27829, Hala:South.

Świadomi obecnych obostrzeń sanitarnych dołożymy wszelkich starań, aby spotkania przybiegały w sposób bezpieczny i jednocześnie na tyle swobodny, na ile to tylko możliwe.

Serdecznie zapraszamy!