Krążniki INTERkrąż w Brazylii – robi się gorąco

07.07.2022
Lato 2022 to prawdziwie gorący okres na rynku krążników dla przemysłu wydobywczego. Już w sierpniu lądujemy z ofertą w samym sercu Brazylii – w słonecznym Sao Paulo, na tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia dla Górnictwa. Cieszymy się z możliwości osobistego spotkania z nowymi Klientami zainteresowanymi naszymi produktami.

Brazylia, jako drugi co do wielkości producent rudy żelaza (U.S. Geological Survey, 2020) i wiodący w świecie producent niobu wykazuje ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości rozwiązania transportowe dla górnictwa. Jesteśmy przekonani, że nasze krążniki i wsporniki, należące do najbardziej wytrzymałych na rynku europejskim, znajdą uznanie również po drugiej stronie oceanu. Szczególnie dobrze wpisują się w ten kontekst nasze krążniki, zaprojektowane z myślą o transporcie materiałów sypkich w trudnych warunkach i/ lub w miejscach, w których dochodzi do powstawania dużych obciążeń mogących spowodować uszkodzenia krążników. Podobnie rośnie zainteresowanie jakościowymi kotwami górniczymi do zabezpieczenia wyrobisk. Jesteśmy dumni, że nasze produkty pomogą zapewnić bezpieczeństwo brazylijskim pracownikom.

M&T Expo 2022 odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 2 września w Sao Paulo. Serdecznie zapraszamy na nasze stanowisko nr 412, na prezentację naszej najnowszej oferty i kubek mocnej brazylijskiej kawy:) Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo odwiedzić nas na targach, a chcieliby Państwo poznać najnowszą ofertę INTERkrąż dedykowaną dla branży wydobywczej, prosimy o kontakt mejlowy pod adres: eksport@interkraz.com.pl