Targi wydobywcze SIM 2019 we Francji za nami

15.10.2019
Zakończyły się coroczne targi wydobywcze SIM 2019. Wydarzenie, które odbywało się w tym roku w Montpellier było dla INTERkrąż bardzo udane. Mieliśmy sporo okazji do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, jak również wymiany doświadczenia.

Targi SIM 2019 to 3 dni intensywnych spotkań networkingowych, które przekształcają się we wspólne projekty i długofalowe relacje biznesowe.

sim-exposition-2019.jpg [195.09 KB]

Co roku francuskie targi SIM zmieniają lokalizację. Niezmienny pozostaje wysoki poziom organizacji. Zarówno zeszłoroczne targi w Clermont-Ferrand, jak i tegoroczne w Montpellier okazały się dla nas bardzo udane. W tym roku tematem przewodnim były nowe technologie i rozwiązania w branży górniczej, który jest bardzo bliski INTERkrąż. Pozycja lidera w produkcji krążników na polskim rynku zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju, śledzenia i wdrażania innowacyjnych technologii.

Oferta INTERkrąż na światowym poziomie

Podczas targów nie obeszło się również bez prezentacji naszej oferty produktowej, m.in. krążników do przenośników taśmowych, wsporników, krążników girlandowych i kotew. Przedstawiciele sektora górniczego z zagranicy bardzo wysoko ocenili jakość naszej polskiej produkcji.

W tym roku w targach wzięło udział ponad 340 wystawców. Jest to wyjątkowe miejsce spotkań dla wszystkich profesjonalistów nie tylko z branży górniczej, ale również budowlanej, poszukujących innowacyjnych produktów, nowych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii.